پرواز آیکو در برج میلاد

[ad_1]

شرکت آیکو، شانزدهمین سالگرد تأسیس خود را در کنار مشتریان و همراه با خانواده شهدای آتش‌نشان در برج میلاد جشن گرفت.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت‌ آیکو، این شرکت که در دو زمینه راهکارهای امنیت اطلاعات و راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) فعالیت می‌کند در شانزدهمین سال فعالیت خود در ۲۲ تیرماه ۹۶ با برگزاری جشنی با حضور بیش از ۱۶۰۰ نفر از مشتریان و خانواده آنها، لحظاتی به‌یادماندنی را برای آنان رقم زد.

«پرواز در برج میلاد» عنوان این جشن بود که با برنامه‌های متنوعی ازجمله اجرای موسیقی دو گروه پرطرفدار رستاک و حال همراه بود. قرعه‌کشی پرواز تفریحی با هواپیمای دونفره و تقدیر ویژه از خانواده شهدای آتش‌نشان و جمعی از آتش‌نشانان نیز بخش دیگری از جشن سالگرد آیکو بود.

در قسمت دیگری از این برنامه، انجمن اتیسم ایران معرفی شد. شقایق دهقان و فرهاد نجفی دو تن از اهالی مشهور سینما با حضور در این مراسم به‌عنوان سفیران اتیسم، ضمن تقدیر از تلاش‌های شرکت آیکو در جهت حمایت از این انجمن، به معرفی فعالیت‌های انجمن پرداختند.

در بین برنامه‌های مختلف جشن نیز کلیپ‌های مختلفی از شرکت آیکو، فعالیت‌های آماده‌سازی مراسم، نمایش بخش‌هایی از جشن در حال اجرا،‌ پرتاب گروهی موشک‌های کاغذی، شعرخوانی توسط ایمان فکری، مدیرعامل آیکو و آیتم معرفی انجمن اتیسم پخش شد که با استقبال حاضران همراه بود.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *